Pastaba
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/baltijosk

Naujienos


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_44d20f781c_zoomed_baltijos_keliui_25_.jpg' for writing: Permission denied in /home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 295
2014 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Penktadienis

Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška

Šiandien, rugpjūčio 22 d., Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje "Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška".

{gallery}baltijosk{/gallery}

2014 m. Rugpjūtis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Baltijos kelias – mūsų teisėjas

1989 metais rugpjūčio 23 dieną per Estiją, Latviją ir Lietuvą nusidriekė 700 kilometrų žmonių grandinė, pastebėta net iš kosmoso aukštybių. Du milijonai žmonių nuščiuvusiems Maskvos Kremliaus bonzams ir sočiajai Europai metė laisvės ir tiesos iššūkį – sujaukė pasaulio galingųjų palaimintą mūsų vergovės atnaujinimo planą, vadintą skambiu „perestrojkos“ vardu.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Seimo opozicija vėl žada protestus

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) opozicijos atstovai vėl žada protestus, jei rudenį nebus grįžta prie komisijos sudarymo tvarkos klausimo.

Praėjusiais metais komisijos pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys ir kiti opozicijos atstovai boikotavo komisijos posėdžius, protestuodami prieš valdančiųjų balsavimą politiniu pagrindu.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/

 

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės stovykla

Rugpjūčio 15 d. Povilas Urbšys lankėsi Lietuvos  Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės vasaros stovykloje "Dėkokime... Švęskime...".

2014 m. Rugpjūtis mėn. 11 d., Pirmadienis

Išvyka baidarėmis

Rugpjūčio 9 d. Povilas Urbšys kartu su Pilietinio judėjimo KARTU nariais bei jų šeimomis dieną leido Krekenavos regioniniame parke. Apniukęs dangus nenumalšino noro pasibūti kartu, paplaukioti baidarėmis Nevėžio upe ir susipažinti su savo regionu.

Visa kompanija įveikusi trasą Nevėžiu, neskubėjo skirstytis ir aplankė Mėnulio akmens parką, apylinkėmis grožėjosi įlipę į Krekenavos regioninio parko apžvalgos bokštą, ant Čičinsko kalno prisiminė senas legendas.

2014 m. Rugpjūtis mėn. 10 d., Sekmadienis

Nelygios rinkimų varžybos

Artėjantys savivaldos rinkimai gyventojams žada visą šūsnį staigmenų. Kad merus galėsime rinkti tiesiogiai, dar ne vienintelė naujiena. Rinkimuose į savivaldybių tarybas galės dalyvauti ir visuomenininkai, žinoma, tik ne tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip politinės partijos.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Šeštadienis

Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio vyskupijos Gyvojo Rožinio X-ajame kongrese

 

Rugpjūčio 3 d. Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje buvo švenčiami Porciunkulės atlaidai ir vyko Panevėžio vyskupijos Gyvojo Rožinio X kongresas „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“, skirtas Gyvojo Rožinio draugijos įkūrimo dešimtmečiui ir Šeimos metams paminėti.

Šv. Mišių aukai vadovavęs vysk. Lionginas Virbalas pamoksle, susiedamas su kongreso tema „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“ , priminė Porciunkulės atlaidų istoriją.  Po šv. Mišių svečias iš Vilniaus kun. Ričardas Doveika konferencijoje pasidalino savo įžvalgomis apie Rožinio maldos prasmę žmonių gyvenime.

Povilas Urbšys, dalyvavęs iškilmėse šv. Mišiose Panevėžio katedroje ir agapėje, pasveikino susirinkusius, prisiminė dar vieną – neseniai paminėtą Panevėžio Gyvojo Rožinio draugijos 35 metų  atkūrimo - sukaktį, pavadino Rožinio maldininkus tikrąja maldos kariuomene bei pastebėjo, kad labai prasmingas yra šios draugijos credo: „Kilti ir kelti“, kuris atliepia popiežiaus Leono XIII, vadinamo Rožinio popiežiumi, minčiai, kad tikintis turi būti ne tiktai sau, bet būti pasiruošęs aukotis ir kitam. Povilo Urbšys draugijos nariams dėkojo už tą maldos auką, įteikė padėką Panevėžio vyskupijos ir Panevėžio Gyvojo Rožinio draugijos vadovei Nijolei Gylienei už daugiau kaip 7000 Švč. M. Marijos mylėtojų telkimą nenutrūkstamai maldai ir vieningai veiklai,  linkėdamas draugijai augti, kad gėrio tarp žmonių būtų daugiau.

Nijolė Gylienė pastebėjo, kad tai pirmas kartas, kai Gyvojo Rožinio renginyje dalyvauja Seimo narys, ir tai yra geras ženklas, nes ir Seime bus paliudyta, kad yra tokios organizacijos, kad jų nariai meldžiasi už Vyriausybę, ir kad vieni yra reikalingi kitiems.    

 

2014 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Šeštadienis

Panevėžio XX jubiliejinio keramikų simpoziumo darbų parodos atidarymas

Rugpjūčio 1-osios dienos pavakare Panevėžio Dailės galerijoje meno mylėtojai gausiai susirinko į Panevėžio XX jubiliejinio keramikų simpoziumo darbų parodos atidarymą. Dar gerokai iki renginio pradžios I aukšto salėje šurmuliavo ir naują šamoto darbų ekspoziciją susidomėję tyrinėjo panevėžiečiai ir miesto svečiai.

Penkias savaites vykusio simpoziumo metu 10 menininkų iš Baltarusijos, Irano, Ispanijos, JAV, Rumunijos ir Lietuvos intensyviai kūrė meno kūrinius keramikos įmonėje „Midenė“, ten juos išdegė.Vyko keramikų kūrybos vakarai, konferencija „Keramikos meno tendencijos“, akcija „Lipdo visas miestas“.

Parodos atidarymo renginį vedė Dailės galerijos direktorė Jolanta Lebednykienė. Ji žadėjo jau kitais metais kviesti į naujo, dabar statomo pastato atidarymą, kuriame bus galima pamatyti kol kas archyvuose saugomą šamoto keramikos darbų visumą. Šiais metais dalyvių skaičius pasipildė, tad dabar kolekciją sudaro jau iš 35 valstybių menininkų darbai.

Sveikinimo žodį taręs Seimo narys Povilas Urbšys pasidžiaugė, kad keramikos simpoziumai ir sukaupta unikali kolekcija garsina Panevėžį – mūsų miestas yra tarsi keramikos Meka, į kurį suvažiuoja menininkai iš viso pasaulio. Šis simpoziumas neįsivaizduojamas be jo iniciatorės ir globėjos, tad dėkojo ir įteikė padėką Jolantai Lebednykienei, o taip pat - dovaną menininkams, linkėdamas plastiškos kūrybos.

Skaitykite daugiau...

2014 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Šeštadienis

Konstitucinis Teismas tapo viršesnis už pačią Konstituciją

Liepos 11-ąją Konstitucinis Teismas išaiškino, kad Vyriausioji rinkimų komisija gali atsisakyti išduoti parašų rinkimo lapus, jei pageidaujamo referendumo idėjos prieštarauja Konstitucijai. O pačioje Konstitucijoje aiškiai parašyta, jog Tauta turi teisę keisti Konstituciją. Kas atsitiko Lietuvos valstybėje? Ar piliečiai dar turi sprendimo teisę?

Apie tai prie Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo apskrito stalo diskutavo Seimo narys Povilas Urbšys, teisininkas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Egidijus Bičkauskas, teisininkas, pirmasis nepriklausomos Lietuvos generalinis prokuroras, Seimo narys Artūras Paulauskas ir teisės profesorius Saulius Arlauskas. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas Jakavonis.

Skaitykite: http://www.ve.lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Šeštadienis

P. Urbšys dalyvavo Marijos radijo laidoje "Laisvė ir atsakomybė"

Liepos 31 d. P. Urbšys dalyvavo Marijos radijo laidoje "Laisvė ir atsakomybė". Laidoje „Kaip išlikti krikščionimi politiniame gyvenime?" P. Urbšys pasidalino mintimis su kokiais vertybiniais iššūkiais per pirmuosius darbo Seime metus jam tenka susidurti.

Laidą klausykite: http://www.marijosradijas.lt/radijo-laidos/pokalbiai/49613-2014-07-31-17-20-laisv%C4%97-ir-atsakomyb%C4%97.html

<< Pradžia < Ankstesnis 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 204 iš 250