Naujienos

2017 m. Liepa mėn. 29 d., Šeštadienis

Pašventintas kryžius pal. Teofiliaus Matulionio garbei

 

Liepos 25 d., praėjus mėnesiui laiko po kankinio arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmių Vilniuje, vyko kryžiaus pašventinimo iškilmės naujojo Lietuvos palaimintojo garbei jo gimtajame Kudoriškio kaime (Skiemonių sen.). Dalyvavo daug tikinčiųjų, Popiežiaus apaštališkasis nuncijus Pedro Lopez Quintana, Lietuvos vyskupai ir kiti dvasininkai, valdžios atstovai, tarp jų ir Seimo narys Povilas Urbšys. Kryžių pašventino Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas.

Po pašventinimo iškilmių Alantos Šv. Jokūbo bažnyčioje – pal. T. Matulionio krikšto vietoje –  vyko šv. Mišios, kurioms vadovavo apaštališkasis nuncijus arkivyskupas P. L. Quintana, pamokslą sakė  Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas, pažymėdamas, kad pal. T. Matulionis atėjo su misija – išmokyti mus besąlygiškai pasitikėti Dievu ir tikėti, jog Dievas mus myli. Tada vyksta stebuklai.

Po šv. Mišių dalyviai aplankė T. Matulionio motinos Onos kapą Alantos kapinaitėse.

2017 m. Liepa mėn. 22 d., Šeštadienis

Greta Kildišienė jau šokdina ne tik jai vergaujantį Ramūną Karbauskį

Nors Ramūnas Karbauskis šią savaitę pranešė apie Gretos Kildišienės pasitraukimą iš „valstiečių“ gretų, rūpesčiai dėl jos nesibaigia – ši moteris partijos vedlį įtraukia į naujas kovas.

Vienas naujausių tokios kovos frontų – Vilniaus miesto apylinkės teisme nagrinėjama byla dėl G.Kildišienės motinos esą pažeistų teisių į privatų gyvenimą ir jo slaptumo pažeidimo. Vladislava Mikalauskienė iš TV3 reikalauja atlyginti neturtinę žalą, kurią buvusi vaikų darželio auklėtoja tvirtina patyrusi dėl parodyto reportažo apie žuvusį jos sūnų.

Skaitykite: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2017 m. Liepa mėn. 21 d., Penktadienis

Tiesa ar melas? Gintautas Paluckas: „Mes labai aiškiai parėmėme valstybinių įmonių vadovų kadencijas“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Povilas Urbšys, Rima Baškienė, Tomas Tomilinas ir Stasys JakeliūnasLietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas tikina, kad socialdemokratai atsikratė ydos saugoti postuose savus ir net palaikė valstybinių įmonių vadovų kadencijų įvedimą, nepaisydami, kad dėl to darbų gali netekti partijos bičiuliai. Ar tikrai tai tiesa?

(...) "Visą laiką jautėsi, kad koalicijos partneriams tai jautrus klausimas ir jie buvo linkę padaryti taip, kad kadencijos nebūtų įvestos, nes neva kompetencija svarbiausia ir juos reikia išlaikyti. (...)" - teigė P. Urbšys.

Skaitykite: https://www.15min.lt/

2017 m. Liepa mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Naisiuose Ramūno Karbauskio partinio vainiko „nenuneš“

Savaitgalį rengiamame partijos sąskrydyje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis turės dar kartą prisiminti susitikimą su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene ir paaiškinti kolegoms, kas vyksta. Tačiau pikti grūmojimai ar arši kritika jam greičiausiai negresia.

Skaitykite: http://lzinios.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Atidaryta Artūro Stančiko paroda „Vieta“

stancikas.jpgLiepos 19 d. Panevėžio dailės galerijoje vyko Artūro Stančiko tapybos parodos „Vieta“ pristatymas. Parodą remia Panevėžio miesto savivaldybė.

Dailininkas šį kartą eksponuoja daugiausia peizažus, kuriuose jis kontempliuoja pasaulį. Darbuose dominuoja šaltas koloritas, kuris sukuria begalinės erdvės ir atvirumo įspūdį, naudojama minimalistinė forma, bet, kaip pats dailininkas sako, „mažiau yra daugiau“.  

Povilo Urbšio padėjėja perdavė sveikinimus nuo Seimo nario ir pasidalino savo pastebėjimais: dažnai mes nieko ypatingo nematome, kai žvelgiame į praeinančius ar parke skaitančius žmones, augančius medžius. O kartais nustembame, pagauti nekasdieniško įspūdžio, ir norime sušukti: sustok, akimirka žavinga! Paskui tos akimirkos praeina, nublanksta per laiką. Bet šioje parodoje stovime prieš paveikslus ir matome: štai jos, tos ypatingos akimirkos. Jos sustabdytos…

Padėjėja dėkojo dailininkui už nekasdienišką kasdienybę ir linkėjo tolimesnės kūrybinės sėkmės. 

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

R. Karbauskio žinia: G. Kildišienė išeina

eina.pngPo trečiadienio pavakare vykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovybės ir frakcijos Seime vadovų susitikimo, „valstiečių“ lyderis pranešė, kad Greta Kildišienė palieka partiją. (...)

P. Urbšys taip pat teigė, kad R. Karbauskio užtikrinimai jį įtikino. „Gavau patikinimą, kad G. Kildišienės knygos išleidimas nesiejamas su jos politine ateitimi. Tai, kad nebuvo iki galo išspręsta dėl jos narystės partijoje, ir tas susitikimas (praėjusį ketvirtdienį vykęs R. Karbauskio ir G. Kildišienės susitikimas vienoje reklamos agentūroje – red.), sukėlė tam tikras abejonės, kad ta knyga gali būti siejama su jos politine ateitimi. R. Karbauskis užtikrino, kad knyga ir politinė komunikacija yra nesiejami dalykai“, - tikino parlamentaras.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Įtampa auga: kam trukdo Greta Kildišienė

Ramūnas Karbauskis, Povilas UrbšysSkandalui, kilusiam po praėjusią savaitę įvykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio bei buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės susitikimo vienoje viešųjų ryšių agentūroje, įgaunant pagreitį, „valstiečių“ eilėse jau svarstoma: kam galėtų būti naudinga tokia situacija.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

„Valstiečių” gretose – bruzdėjimas prieš R. Karbauskį?

Ramūnas Karbauskis, Povilas Urbšys

Ar „valstiečių“ lyderį, Seimo Kultūros komiteto vadovą ir frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį iš visų svarbių postų galėtų išstumti praėjusią savaitę prasidėjęs skandalas dėl jo susitikimo vienoje Vilniaus viešųjų ryšių agentūroje su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene?

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Urbšys – apie Udrį: jis nemano, kad problema vienu metu sėdėti ant trijų kėdžių

Jono Udrio Seimo etikos ir procedūrų komisijai apskųstas politikas Povilas Urbšys įsitikinęs – buvęs Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) narys nesuvokia, kad jis bando „apsėsti tris kėdes vienu metu“, ir tai kelia abejonių dėl jo gebėjimo derinti privačius ir viešuosius interesus.

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Valstiečiai: reikia tikėtis, kad R. Karbauskis išdrįs pasakyti tiesą

Prezidentė Seimui teikia S. Skvernelio kandidatūrą  (nuotr. Fotodiena.lt)Praėjusį ketvirtadienį įvykęs slaptas valstiečių lyderio R.Karbauskio, G.Kildišienės susitikimas su viešųjų ryšių kompanija, užminė ne vieną klausimą. Valstiečių frakcijos nariai tikina, kad šeštadienį vyksiančiame partijos suvažiavime, R.Karbauskis bus verčiamas atsakyti į kilusius klausimus. Taip pat paaiškinti ir savo asmeninį interesą susidariusioje situacijoje.

Skaitykite: http://www.tv3.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 3 iš 197